اطلاعیه‌ها

اطلاعیه؛ اظهارنامه‌ مالیاتی 2018 برای ارایه به کنوانسیون سلاح‌های شیمیایی

دکتر محمد عبده‌زاده - مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل-، از مدیران کلیه شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه و ملزومات بسته‌بندی دارویی خواست تا پایان بهمن‌ماه 1397 اظهارنامه‌های مالیاتی سال 2018 را برای ارایه به دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون سلاح‌های شیمیایی کشور، همراه با مستنداتشان به سازمان غذا و دارو تحویل دهند.
به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایرانٰ متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
احتراما، با توجه به نزدیکی موعد ارائه اظهارنامه فعالیت‌های گذشته مربوط به سال میلادی 2018 به دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون سلاح‌های شیمیایی کشور، مقرر فرمایید آمار تولیدی اقلام مشمول آن شرکت شامل (OCPF) در طول سال میلادی 2018 در قالب فرم پیوست تکمیل و حداکثر تا تاریخ 29 بهمن 1397 به این اداره کل ارسال شود.

درضمن در صورتیکه مواد شیمیایی وارداتی (یا خرید از داخل) و همچنین مواد صادراتی مشمول مواد مذکور در جداول 2 و 3 باشد، ارائه آمارمواد مربوطه به‌صورت مجزا و در قالب فرم‌های پیوست به این اداره کل الزامی است.

از آنجا که بازرسی سازمان OPCW مستقر در لاهه هلند بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی آن شرکت انجام خواهد شد؛ لذا تاکید می‌نماید فرم پیوست با دقت و صحیح تکمیل شود، بدیهی است آن شرکت پاسخگوی درستی یا نادرستی این اطلاعات خواهد بود.

 

 

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع