اطلاعیه‌ها

اطلاعیه؛ شرکت‌ها به‌جای جایزه از روش‌های دیگر استفاده کنند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دکتر احمد شیبانی – رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران از مدیر عاملان شرکت داروسازی عضو خواست از روش‌های دیگری برای افزایش قیمت فروش به جای جایزه‌ها و تخفیفات غیرمتعارف استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، در متن این ابلاغیه آمده است، با تلاش و پیگیری‌های این سندیکا و اعتماد و موافقت سازمان غذا و دارو قیمت گذاری داروهای OTC به این سندیکا واگذار شد که با مشارکت و همکاری تعدادی از مدیران عامل محترم شرکت‌های داروسازی در قالب کمیته‌ای درخواست‌ها بررسی و محصولات مورد درخواست قیمت‌گذاری می شود که امیدواریم با همکاری همه شما اعضاء محترم سندیکا به‌طور شایسته از این اعتماد و توجه مسئولان محترم سازمان غذا و دارو در جهت کاهش مشکلات و ارتقاء صنعت داروسازی بهره مند شویم.

در بخش دیگر این ابلاغیه اضافه شده است، طبق اعلام اعضاء محترم کمیته قیمت‌گذاری و کمیته تنظیم بازار مستقر در سندیکا کماکان برخی از شرکت‌های داروسازی اقدام به دادن آفر و جایزه برای فروش داروهای خود می‌کند که بعضی از این جایزه‌ها شامل داروهای OTC که درخواست افزایش قیمت دارند می‌شود که این موضوع مشکلاتی را در خصوص افزایش و تعیین قیمت به‌وجود آورده، ضمن اینکه دادن آفر و جایزه در ذهن عمومی و مسئولین محترم وزارت بهداشت و دستگاه‌های نظارتی شبهه و تردیدی ایجاد کرده است که قابل دفاع نیست. گرچه به خوبی واقفیم که یکی از مهمترین مشکلات روز صنعت نقدینگی و گردش مالی است، ولی این راه جبران نیست.

در پایان دکتر شیبانی تاکید کرده است: شایسته است به جای ارائه جایزه‌ها و تخفیفات غیرمتعارف برای افزایش فروش که مطمئناً به نفع صنعت و دارو و داروسازی نیست، از روش‌های دیگری استفاده شود تا ظرفیت و امکانات دفاع از صنعت داروسازی را از این سندیکا و شما مدیران محترم سلب نشود.

Etelaeie02 26dey

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع