مهندس حسن ریاحی بازرس قانونی سندیکا شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

043

 

مجمع عمومی سالیانه سندیکای صاحبان صنایع دارویی برگزار شد

مهندس حسن ریاحی بازرس قانونی سندیکا شد

 

 

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، جلسه مجمع عمومی سالیانه سندیکای صاحبان صنایع دارویی انسانی با حضور اعضای هیئت مدیره، اعضای سندیکا و نماینده اتاق بازرگانی روز سوم مهر در حاشیه نمایشگاه ایران فارما در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد. در ابتدای این جلسه دکتر احمد شیبانی رئیس هیئت مدیره سندیکای صاحبان صنایع دارویی ضمن پاسداشت یاد شهدای دفاع مقدس و تبریک روز جهانی داروساز گفت: شور و هیجانی که در نمایشگاه امسال ایران فارما شاهد آن هستیم بالاتر از حد انتظارمان بود و خوشبختانه همه مهمانان داخلی و خارجی از نحوه برگزاری آن ابراز رضایت دارند. بی‌شک افتخار این عظمت بزرگ از آن شما عزیزان است. سپس دکتر شیبانی به ارائه گزارش اهم گردهمایی‌ها و جلسات سندیکای صاحبان صنایع دارویی طی سال 97 پرداخت. دکتر شیبانی در ادامه جلسه عنوان کرد میزان حق عضویت سندیکا بسیار پایین است و توانایی لازم مالی را به سندیکا نمی‌دهد.

دکتر شیبانی در ادامه به معرفی کمیته‌های تخصصی سندیکا از جمله کمیته علمی و آموزشی، صادرات، مالی و اقتصادی، روابط عمومی و تشکیلات و... پرداخته و کمیته علمی و آموزشی را یکی از نقاط قوت سندیکا عنوان کرد. دکتر شیبانی در ادامه عملکرد کمیته نتظیم بازار دارو از جمله قیمت گذاری داروهای OTC  و ارتباط مستمر با شرکت‌های تولیدی به منظور فراهم کردن شرایط تولید و تامین داروی کشور را بسیار مثبت ارزیابی کرده و از سازمان غذا و دارو به جهت داشتن همکاری‌های لازم در این زمینه تشکر کرد.

در ادامه جلسه دکتر شیبانی گفت: یکی از اقدامات مثبت سندیکا در طی سال گذشته این بوده است که نمایندگان این سندیکا با همکاری اداره کل غذا و دارو هفته‌ای یکبار به هولدینگ‌ها مراجعه کرده و نقطه نظرات، مشکلات و مسایل آنها را شنیده و سعی در حل و فصل آنها می‌کنند. بسیاری از این تعاملات پرثمر بوده و به مرتفع شدن مشکلات منجر شده است.

سپس دکتر مرتضی خیرآبادی خزانه‌دار سندیکای صاحبان صنایع دارویی به ارائه گزارش‌های مالی یکسال گذشته این سندیکا پرداخت. در ادامه نیز مهندس حسن ریاحی بازرس و از اعضای هیئت مدیره سندیکا گزارش خود درباره عملکرد سندیکا را ارائه کرده و صورت‌های مالی تصویب شدند.

در ادامه این جلسه اضافه شدن  30 درصدی حق عضویت اعضای سندیکای صاحبان صنایع دارویی به رای گذاشته شده و به اتفاق آرای مثبت حضار به تصویب رسید.

سپس دکتر مهدی بخشایش از شرکت کیمی دارو، مهندس حسن ریاحی از شرکت مهبان دارو و دکتر وحید هاشم بیک محلاتی از شرکت داروپخش به عنوان کاندیدای سمت بازرس قانونی سندیکا معرفی شدند و در نهایت مهندس ریاحی با کسب 33 رای به عنوان بارزس قانونی سندیکا و دکتر هاشم بیک محلاتی با کسب 31 رای به عنوان جانشین بازرس قانونی سندیکا انتخاب شدند.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع