در کارگاه های روز پایانی «ایران فارما» چه می گذرد؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

621

 

در کارگاه های روز پایانی «ایران فارما» چه می گذرد؟

«رویکرد نوین تحقیق و توسعه» در سومین روز «ایران فارما»

 

در آستانه برپایی پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» (دارو و صنایع وابسته) تعدادی از کارگاه های آموزشی این نمایشگاه مورد توجه ویژه مخاطبان برای ثبت نام قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، در میان عناوین کارگاه های آموزشی روز سومِ برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» (دارو و صنایع وابسته) کارگاه هایی دیده می شوند که از جهت استقبال مخاطبان در صدر کارگاه های آموزشی این دوره از نمایشگاه های «ایران فارما» قرار می گیرند.

این گزارش حاکی است کارگاه آموزشی « رویکردهای نوین تحقیق و توسعه در صنعت داروسازی»، یکی از کارگاه هایی است که در میان کارگاه های ‍‍پرطرفدار در بین کارگاه های آموزشی «ایران فارما» ی پنجم دسته بندی شده است. این کارگاه آموزشی در روز پایانیِ برپایی پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» به دبیری دکتر محمد امین رضوان فر برپا خواهد شد. سایر مدرسان این کارگاه آموزشی دکتر محسن امین و دکتر رضا توکلان، اعلام شده اند.

علاقمندان به حضور در کارگاه آموزشی «رویکردهای نوین تحقیق و توسعه» می توانند ساعت 13 الی 15 ‍‍پنج شنبه چهارم مهر ماه در کارگاه شماره (۳) پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» (دارو و صنایع وابسته) حضور یابند.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» (دارو و صنایع وابسته) دوم تا چهارم مهر ماه سال جاری در مصلای امام خمینی (ره) برپا می شود.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع