برگزاری کارگاه مدیریت سرمایه‌های انسانی در صنعت دارو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

821

 

 

برگزاری کارگاه مدیریت سرمایه‌های انسانی در صنعت دارو در روز اول پنجمین نمایشگاه ایران فارما

 

برنامه روز اول کارگاه های آموزشی پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» که با هدف انتقال تجربیات استادانِ بنام در حوزه صنعت دارو و سلامت در حاشیه نمایشگاه پنجم «ایران فارما» برگزار می شود، منتشر شد.

بر اساس این گزارش در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» برای برگزاری بیش از 50 کارگاه آموزشی و نشست تخصصی برنامه ریزی شده است. محل برگزاری کارگاه های آموزشی این نمایشگاه سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) و فضاهای شماره گذاری شده برای تشکیل کارگاه هاست. زمان برپایی کارگاه هایی که در حاشیه پنجمین نمایشگاه «ایران فارما» برگزار می شود، در روز نخست، از ساعت 14 الی 18 روز سه شنبه دوم مهرماه اعلام شده است.

طبق برنامه اعلام شده توسط برگزارکنندگان پنجمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما» (دارو و صنایع وابسته) تمام کارگاه های آموزشی ارائه شده در حاشیه این نمایشگاه با استقبال کم نظیر مخاطبان مواجه شده اند. در میان کارگاه های روز اول نمایشگاه کارگاه موردکاوی «مدیریت سرمایه های انسانی در صنعت دارو» به دبیری دکتر فرهاد زرگری مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو قراردارد که پیش بینی می شود مورد استقبال مخاطبان نمایشگاه قرار گیرد.
کارگاه آموزشی «مدیریت سرمایه‌های انسانی» در روز اول برپایی پنجمین نمایشگاه «ایران فارما» در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود و علاقه‌مندان جهت حضور در این کارگاه می‌توانند ساعت 15 الی 18 روز سه شنبه دوم مهر ماه از مطالب ارائه شده در این کارگاه بهره مند شوند.

لازم به ذکر است پنجمین نمایشگاه بین المللی« ایران فارما» (دارو وصنایع وابسته) دوم تا چهارم مهرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برپا می شود.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع