برگزاری نشست تخصصی فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

159

 

 

نشست تخصصی فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی برگزار می‌شود

 

در راستای توسعه‌ی فناوری نانو در حوزه بهداشت و سلامت، نشست تخصصی فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی با حضور شرکت‌های فعال این حوزه در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، توسعه‌ی فناوری نانو در حوزه سلامت و بهداشت یکی از بخش‌های شاخص است که می‌تواند بر سلامت عمومی جامعه تأثیر به‌سزایی داشته باشد، لذا اهتمام ورزیدن به پیشبرد این عرصه با کمک متخصصان، فناوران و تولیدکنندگان امری اجتناب‌ناپذیر است و با توجه به چشم‌انداز بیست ساله توسعه فناوری ‌نانو، امید است که این فناوری شتاب بیشتری گیرد.

برای تحقق این هدف، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما نشست تخصصی تحت عنوان «فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی» را برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این نشست تعامل نزدیک با شرکت‌های فعال این حوزه و ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فناوری نانو در ۳ حوزه تجهیزات و ماشین‌آلات، نانوداروها و آب و پساب است.

در انتهای این نشست، متقاضیان فناوری و سرمایه‌گذاران به منظور آشنایی بیشتر با فناوری‌های ارائه شده در جلسات B۲B به بررسی جزئیات فناوری خواهند پرداخت.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما (دارو و صنایع وابسته) دوم تا چهارم مهرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع