پروموشن نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در CPhI ابوظبی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

412

 

 

پروموشن نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در CPhI ابوظبی

 

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، پروموشن این نمایشگاه در CPhI ابوظبی انجام خواهد شد و طی آن از شرکت کنندگان در نمایشگاه برای حضور در نمایشگاه ایران فارما دعوت به عمل خواهد آمد. این نمایشگاه امسال و در تاریخ 16 تا 18 سپتامبر در شهر ابوظبی برگزار خواهد شد.

CPhI بزرگترین برگزار کننده نمایشگاه‌های تخصصی دارویی است و تابحال نمایشگاه‌‎های مختلفی در کشورهای هند، آلمان، فرانسه، کره جنوبی، روسیه .... برگزار کرده است. اما بنظر می‌رسد به علت نبود سابقه صنعت دارویی و خالی بودن کشور امارات متحده عربی از تولید کننگان دارو و مواد اولیه این نمایشگاه نیز به سرنوشت نمایشگاه استانبول که به مدت دوسال برگزار نشده است دچار شود.

موضوعات نمایشگاه عمدتا شامل موارد زیر می باشد: داروسازی بیولوژیکی ، مواد و ترکیبات جانبی، مواد شیمیایی با کیفیت، ترکیبات حد واسط، فرمولاسیون، بسته‌بندی، سمینارهای تخصصی در زمینه‌های آزمایشات کلینیکی، تحقیقات، تولیدات، بیوتکنولوژی، فناوری اطلاعات، خدمات تجزیه و تحلیلی، خدمات بسته‌بندی و تدارکات، کسب اطلاعات درباره آخرین پیشرفت‌ها و نوآوری‌های بازار دارویی و داروسازی، ارتباط با نقش‌های کلیدی این صنعت در بزرگترین رویداد داروسازی جهانی، برقراری ارتباط با نقش‌های کلیدی صنعت دارو و بازدید از طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات.

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما ( دارو و صنایع وابسته) دوم تا چهارم مهرماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع