سامانه صدور پروانه ثبت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اداره کل امور دارو و مواد تحت کنترل، طی نامه ای به مدیران عامل شرکت های تولیدکننده و واردکننده دارو، از آن ها خواست تا اطلاعات بسته بندی و نحوه عرضه را به درستی در سامانه صدور پروانه ثبت، وارد نمایند.
در این نامه که به امضای دکتر محمد عبده زاده مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل، رسیده، آمده است: با توجه به اینکه در پروانه های صادره، نحوه عرضه دارو مربوط به سطحی است که شناسه گذاری و قیمت گذاری بر اساس آن انجام می شود، انتخاب نادرست نحوه عرضه و یا تعداد در بسته بندی و واحد بسته بندی، در هنگام تکمیل داده های بخش بسته بندی در سامانه صدور پروانه ثبت (Irc.fda.gov.ir) باعث ایجاد اشکال در ترخیص فرآورده، تعداد داروی تحویلی به شرکت های پخش و به تبع آن ایجاد اختلال در قیمت دارو، سازمان های بیمه گر و داروخانه ها خواهد شد. لذا مقتضی است مسئولین فنی، دقت لازم را در تکمیل اطلاعات جهت صدور پروانه مبذول نمایند.
همچنین در این نامه آمده است: در صورت اشتباه در درج تعداد دارو در بسته بندی و واحد آن و یا انتخاب نحوه عرضه، درخواست بازبینی و ویرایش پروانه مربوطه را در سامانه صدور پروانه ثبت، حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری ثبت نمایند.

نامه سازمان غذا و دارو

راهنمای درخواست پروانه فرآورده های دارویی

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع