دبیر سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران خبر داد: راه اندازی سامانه شرکت‌های منتخب صادراتی با همکاری اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران از راه‌اندازی سامانه شرکت‌های منتخب صادراتی با همکاری اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و به نقل از دکتر مهدی سلیمانجاهی دبیر این سندیکا، پیرو برگزاری جلسه صبح امروز دکتر مهرداد علیمیان دبیر کمیته صادرات سندیکا و محسنی کارشناس روابط عمومی اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مقرر شد تا با راه‌اندازی سامانه ثبت اطلاعات شرکت‌ها، این اطلاعات در این سامانه ثبت و در اختیار سایر شرکت‌های داخلی و خارجی و سازمان‌های مرتبط قرار گیرد.
اطلاعات شرکت‌ها شامل تاریخچه، محصولات، اطلاعات تماس و... از مهمترین اطلاعاتی است که در این سامانه در سایت اتاق بازگانی، صنایع، بارگذاری خواهد شد که در فاز اول 200 شرکت منتخب صادرات وارد این سامانه می‌شود و طبق توافقات صورت گرفته 30% از این شرکت‌ها توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران معرفی گردد.
سلیمانجاهی در تشریح بیشتر این خبر اظهارداشت عضویت در این سامانه به صورت دو سالانه خواهد بود و شامل هزینه است. از مزایای درج اطلاعات در این سامانه دعوت از شرکت‌ها در مذاکرات و نشست‌های بین‌المللی است.
گفتنی است این سامانه به صورت اپلیکیشن برای تلفن همراه نیز قابل دسترس خواهد بود.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع