ایجاد دپوی سلامت در استان های سیل زده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سازمان غذا و داروی ایران طی فراخوانی به شرکت های حوزه سلامت در ایران خواستار ایجاد دپوی کالاهای سلامت برای کمک به سیل زدگان استان های مختلف ایران شد. این فراخوان خطاب به شرکت های تولیدکننده و واردکننده دارویی- تجهیزات پزشکی – ملزومات – غذایی و آشامیدنی – شیر خشک و بهداشتی – شرکت های پخش سراسری سلامت محور و کلیه سندیکاها و انجمن های دارویی – تجهیزات پزشکی و بهداشتی است.
در این فراخوان که به امضای دکتر پیرصالحی رییس سازمان غذا و دارو رسیده است- عنوان شده: در سالی که آغازش با بارش رحمت الهی توام بود و نوید روزهای شادابی را می داد – ادامه بارش ها و جاری شدن سیل در برخی نقاط کشور- از بین رفتن تاسیسات زیرساختی بهداشتی و معیشتی ملت بزرگ ایران را به دنبال داشته است. لذا شایسته است به منظور تقویت وظایف و مسوولیت های اجتماعی و انسان دوستانه خود در حوزه بهداشتی دارویی و سلامتی برای افراد درگیر با گرفتاری های اخیر دست در دست هم به کمک بپاخیزیم و تسکینی برای التیام دل رنج دیده ی آنان باشیم.
در جایی دیگر از این فراخوان آمده است: از گذشت و ایثاری که کارکنان و شرکت های پخش سراسری طی تعطیلات نوروز بابت تامین نیاز دارویی داشته اند تشکر نموده امید است با ادامه و توسعه خدمت رسانی از استمرار ابعاد این حادثه کاسته و گرمای دستانمان را به دست آنان منتقل نماییم. در همین راستا انتظار می رود  تا زمان بهبود وضعیت و بازگشت به شرایط زندگی عادی هم وطنان آسیب دیده کسری های احتمالی دارویی ملزومات و تجهیزات دارویی و پزشکی – مواد بهداشتی غذایی آشامیدنی شیرخشک و واکسن ها و ... را جبران نموده و حسب مورد با ایجاد دپوی مناسب در شعب پخش سراسری مورد تایید نسبت به تامین نیازها اقدام شود. اطلاع رسانی نتایج اقدامات به این سازمان مزید امتنان خواهد بود.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع