فراخوان اعزام هیات تجاری-صنعتی ایران به سوریه

 هیات تجاری - صنعتی ایران به کشور سوریه اعزام می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، در پی آغاز دوران بازسازی کشور سوریه پس جنگ داخلی و منطقه‌ای از سال ۲۰۱۱، هیات تجاری ایران با هدف آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کسب و کار به سوریه اعزام می‌شوند.

این هیات تجاری-صنعتی ۲۷ تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ (۱۶ تا ۱۹ فوریه ۲۰۱۹) با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران توسط شرکت پژوهشی و خدماتی نمایشگاه‌ها و دنیای اسلامی بین‌المللی (پارس رستاک)- به شهر دمشق اعزام می‌شوند.

مدیران بخش خصوصی و زیرگروه‌های ساختمان خدمات فنی و مهندسی، پتروشیمی و صنایع پلیمری، فولاد و آهن، صنایع کوچک با متوسط IT و مخابرات حمل و نقل و لجستیک، سرمایه گذاری، بانک و بیمه، صنایع و ماشین آلات کشاورزی و غذایی این هیات تجاری، اقتصادی را تشکیل می‌دهند.

مهدی سعیدالذاکرین -مدیرعامل شرکت پژوهشی و خدماتی نمایشگاه‌ها و دنیای اسلامی بین‌المللی- از فرشاد مقیمی - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت - دعوت کرده است تا به عنوان رئیس هیات در این برنامه مشارکت و حضور یابد.

جلسه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و آشنایی با مقررات کسب و کار در سوریه، جلسه B2B با اعضای اتاق بازرگانی و تجار دمشق، بازدید از شهرک صنعتی دمشق، بازدید از منطقه آزاد دمشق، بازدید از پروژه ساخت شهر جدید مارونا و ... جزو رنامه‌های تعریف شده در سفر این هیات است.

شرکت‌های متقاضی می‌توانند درخواست‌شان را از طریق فکس ۸۸۵۰۶۹۹۳ ارسال کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۴۰۲۹۲ تماس بگیرند.

فراخوان

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع