انتخاب مسئولینی از جنس صنعت، ما را امیدوار می‌کند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران گفت: انتخاب مسئولینی از جنس صنعت، ما را امیدوار می‌کند.

003

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، دکتر احمد شیبانی ضمن خیرمقدم به دکتر سعید نمکی سرپرست وزارت بهداشت و دکتر مهدی پیرصالحی به‌عنوان معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: انتخاب مسئولینی که با مسایل صنعت دارو آشنا هستند، می‌توانند بسیار مفید و نجات‌دهنده برای صنعتی باشد که این روزها با مشکلات بسیاری درگیر است.

این پیشکسوت عرصه‌ی صنعت داروسازی، تصریح کرد: چنین انتخاب‌های درستی در این زمان حساس می‌تواند سرعت انجام کارهای ضروری را که به تعویق افتاده است، افزایش دهد.

دکتر شیبانی اظهار داشت: دکتر سعید نمکی که با عنوان سرپرست وزارتخانه انتخاب شده‌اند، نه تنها با حوزه دارو آشنایی کاملی دارند که خودشان مردی از جنس صنعت هستند و این موضوع باعث می شود تا نیاز به طرح بسیاری از مسایل نباشد، چرا که ایشان خود کاملا به این صنعت و ضعف‌ها و توانمندی‌هایش احاطه دارند.

رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران همچنین درباره انتخاب دکتر مهدی پیرصالحی به‌عنوان معاون وزیر و همچنین رییس سازمان غذا و دارو گفت: دکتر پیرصالحی یکی از مدیران شایسته عرصه داروسازی هستند و حضور ایشان در وزارتخانه فرصت بسیار مناسبی را برای اهالی این صنعت فراهم می آورد تا تصمیم ها و کارهای نیمه تمام را به دست توانمند ایشان به سرانجام رسانند.

دکتر شیبانی در پایان از آمادگی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران برای کمک به وزارتخانه در حل مشکلات صنعت داروسازی خبر داد و گفت: بنده به نمایندگی از اعضای سندیکا اعلام می‌کنم، تمام اعضای ما از هیچ کمکی برای حل مشکلات این عرصه و رسیدن به نقطه نظرات مشترک دریغ نمی‌کنند و با تمام توان در خدمت مسئولین وزارت بهداشت برای کمک رسانی به مردم و حل مشکلات دارویی به پشتوانه صنعت آبرومند داروسازی ایرانی هستند.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع