چهار انتصاب تازه در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با تاکید بر منشور اخلاقی هیات امنای جدید صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، دکتر سعید نمکی - سرپرست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، صبح امروز، 16 دی‌ماه 1397-در حکمی دکتر محمد توکلی، دکتر غلامرضا اصغری، دکتر علیرضا یوسفی، دکتر جواد آقازاده و دکتر مهدی یوسفی را به‌عنوان اعضای جدید هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب کرد.

در این حکم بر پرهیز از تجارت‌گرایی، رقابت غیرعادلانه با بخش خصوصی به دلیل استفاده از رانت‌ها و معافیت‌های غیر منطقی و عدم شفافیت اقتصادی تاکید شده است.

بنا بر این گزارش، هیات امنای صرفه‌جویی ارزی درمعالجه بیماران براساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی از سال 1378 با هدف فراهم سازی زمینه معالجه همه‌ی بیماران در داخل کشور، بی‌نیاز کردن کشور از اعزام بیمار به خارج از کشور و صرفه‌جویی ارزی در هزینه‌های درمانی بیمارانتشکیل شده است.

متن کامل حکم به این شرح است:

دکتر مهدی یوسفی

دکتر محمد توکلی

دکتر غلامرضا اصغری

دکتر علیرضا یوسفی

دکتر جواد آقازاده

با سلام

با توجه به سوابق مورد وثوق جنابعالی در جایگاه‌های مختلف، بدین وسیله به‌عنوان عضو هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند بزرگ، رعایت مصالح مردم، امانت‌داری و وسواس کافی در محافظت از بیت‌المال و استفاده از همه ظرفیت‌های کشور اعم از بخش دولتی، خصوصی و سازمان‌های مردم نهاد در تهیه مایحتاج مردم، دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی، درمانی سراسر کشور موفق باشید.

بدیهی است این نهاد که در روزهای سخت کشور با حضور انسان‌های پاکیزه و خدمتگزار تشکیل شد، درآمدزایی و کار اقتصادی درون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نبود؛ بلکه تسهیل در رفع نیازهای عاجل مردم و مراکز آموزشی، درمانی در شرایط پیچیده و پر مشکلی بود که بخش خصوصی نیز توان تهیه آن را نداشت. لذا پرهیز از تجارت‌گرایی، رقابت غیر عادلانه با بخش خصوصی به دلیل استفاده از رانت‌ها و معافیت‌های غیرمنطقی و عدم شفافیت اقتصادی از توصیه‌های اکید اینجانب است که امیدوارم تمامی اعضای محترم به عنوان منشور اخلاقی بدان پایبند باشند.

بدیهی است هرگونه عدول از منشور فوق‌الذکر، اینجانب را از استمرار همکاری آن عزیزان مایوس خواهد کرد.

توفیق همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

title logo size2آدرس پستی: تهران، میدان جهاد (دكتر فاطمی)، ابتدای خیابان بیستون

ساختمان دارو گستر، طبقه دوم، واحد 21

تلفن:88950224-6                          فکس:88950227

ایمیل:Info@syndipharma.org     کد‌پستی: 1431663113

دسترسی سریع