سه شنبه, 29 آبان 1397

اخبار

دبیر علمی دوره آموزشی " مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللی" : ارایه تجربیات؛ مهمترین هدف برگزاری دوره‌های آموزشی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در سمینار آموزشی مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللی سخنرانانی از داخل و خارج کشور داریم و آنها تجربیات خود را در زمینه‌هایی مانند هواسازها، هوارسانی و اتاق‌های تمیز به حاضران در سمینار ارائه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی سندیکا و به نقل از پایگاه خبری فانا ، دکتر علی مهرآمیزی با اشاره به اینکه این سمینار توسط کمیته آموزش سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران به مدت دو روز برگزار می‌شود، افزود: این کمیته سالانه حدود 10 سمینار، کنگره و رویداد آموزشی برگزار می‌کند که هدف همه آنها ارتقای دانش فعالان صنعت داروسازی کشور است. وی افزود: در سمینار آموزشی مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللی سخنرانانی از داخل و خارج کشور داریم و آنها تجربیات خود را در زمینه‌هایی مانند هواسازها، هوارسانی و اتاق‌های تمیز به حاضران در سمینار ارائه می‌کنند. دکتر مهرآمیزی گفت: در همین حال حدود 8 شرکت تولیدکننده هواساز و ارائه دهنده خدمات مربوط به اتاق‌های تمیز نیز محصولات خود را در نمایشگاه جانبی این سمینار عرضه کرده‌اند. او ابراز امیدواری کرد که مسوولان شرکت‌های مختلف داروسازی حاضر در این سمینار بتوانند مسائل و مشکلات خود را در زمینه موضوع تخصصی سمینار مطرح کرده و پس از دریافت پاسخ‌های مناسب، مشکلاتموجود درشرکت‌های خود رابرطرف کنند. سمینار آموزشی مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللیبه مدت دو روز (24 و 25 اردیبهشت ماه) همراه با برگزاری نمایشگاه جانبی در شرکت کارخانجات داروپخش برگزار می‌شود.

title logo size2

آدرس پستی : تهران - میدان جهاد (دكتر فاطمی) - ابتدای خیابان بیستون - ساختمان دارو گستر - طبقه دوم - واحد 21

تلفن:

88950224-6

فکس:

88950227

ایمیل:

Info@syndipharma.org

کد‌پستی:

1431663113

دسترسی سریع